Viva la musica gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Drukuj

 

   120 tysięcy wolontariuszy zbierało w całej Polsce datki do puszek w jubileuszowej 20. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, w tym roku na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. W Płocku serduszka rozdawano na płockich ulicach, przed kościołami, przed bramami Orlenu i w galeriach handlowych.
   Nasz chór szkolny "Viva la musica" wraz ze swoją opiekunką p. Małgorzatą Podwójci też czynnie włączył się i "zagrał" w tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.  W świątecznej scenerii Galerii Wisła wystąpiliśmy z programem kolędowym. Cały koncert poprowadził aktor płockiego teatru Piotr Bała, który od razu przypadł do gustu chórzystom.

 

 

Więcej zdjęć znajdziesz tu