Ferie zimowe w naszej szkole Drukuj

 

   W pierwszym tygodniu ferii uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich.

   Dzieci z klas młodszych brały udział w zajęciach plastycznych, ruchowych i komputerowych. Każdego dnia powstawały piękne prace, które ozdabiały szkolny korytarz. Codziennie poznawano również tajniki komputera i grano w ulubione gry. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy ruchowe. Były to najczęściej gry zespołowe, z których ulubioną okazał się "zbijak".

   Uczniowie klas II - VI mogli również uczestniczyć w zajęciach sportowych, prowadzonych przez nauczycieli W-F. Odbywały się one przez cały tydzień, po dwie godziny dziennie. Dzieci, podzielone na grupy, rozwijały umiejętności sportowe z zakresu piłki siatkowej, piłki ręcznej i piłki nożnej.

   Ten tydzień był bardzo udany! Nikt, kto przyszedł w ferie do szkoły nie nudził się. Przeciwnie, zdobywał nowe umiejętności świetnie bawiąc się przy tym.