Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pt." W świecie baśni Andersena". Drukuj
 
   1 lutego w Zespole Szkół nr 2 odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pt." W świecie baśni Andersena". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIc: Agnieszka Goleniewska, Jan Kwiecień i Natalia Mrozowska. Każdy uczeń biorący udział w konkursie miał do rozwiązania test, w którym musiał wykazać się znajomością biografii H. Ch. Andersena i treścią 11 baśni.  
   Mimo srogiego mrozu panującego tego dnia nasza szkoła zajęła I miejsce, a Natalia Mrozowska zajęła II indywidualnie.
   Dla zwycięzców były nagrody książkowe, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
   Uczniów do konkursu przygotowała wychowawczyni klasy IIIc p. Bożena Koper.
                                                                                               Gratulujemy!