Happy Dzień Kobiet! Drukuj

 

   8 marca trzy klasy z naszej szkoły : integracyjna Ia, Ib oraz IIIb pod opieką swoich wychowawczyń, pań : Joanny Matuszak, Edyty Kowalskiej, Małgorzaty Gomułki oraz Marzeny Nejman świętowały Dzień Kobiet w Centrum Zabaw HAPPY PARK w Stróżewku.

   Radości i szczęśliwych uśmiechów nie było końca! Chłopcy już w autokarze odśpiewali swoim koleżankom i nauczycielkom gromkie "100 lat!", a w centrum zabaw poczęstowali słodyczami.

 

   Święto Kobiet integracyjne klasy Va i VIa wraz z wychowawczyniami postanowiły spędzić w pizzerii "Da Grasso". Oprócz przepysznej pizzy na uczniów czekały konkursy i zabawy. Dziewczęta, rozwiązując krzyżówkę, mogły wykazać się swoją wiedzą na temat pielęgnacji ciała i mody, a więc tematach bliskich każdej kobiecie. Chłopcy projektowali stroje, w jakich chcieliby zobaczyć swoje koleżanki. Było dużo zabawy i drobne upominki za zwycięstwo w konkursach.

Bardzo lubimy takie wyjścia. Wspólne spędzanie czasu poza murami szkoły sprawia, że lepiej się poznajemy i zacieśniamy więzy klasowe.

 To był niezapomniany Dzień Kobiet.