"Zwyczajnie o niezwyczajnym" Drukuj

W dniu 13 marca w Bibliotece Szkoły Podstawowej nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pod hasłem: "Zwyczajnie o niezwyczajnym" poświęconej patronowi tej szkoły. Rok 2012 ogłoszono rokiem Janusza Korczaka, dlatego społeczność SP nr 22 oprócz wystawy przygotowała liczne konkursy dla uczniów, w których w różnej formie mogli oni upamiętnić postać wielkiego wychowawcy i przyjaciela dzieci. Otwarciu wystawy towarzyszył też fragment przedstawienia w wykonaniu członków koła teatralnego pt."Dzieci jak ryby głosu nie mają".
   W tym bardzo miłym spotkaniu brały udział dziewczęta z klasy VI s reprezentujące Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunką Renatą Wojtycką.