"Wiosenne spotkania z Zajączkiem" Drukuj

 

   Już od kilku lat, uczniowie klas integracyjnych uczestniczą w spotkaniach świątecznych organizowanych przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. W tym roku w zabawie integracyjnej w hali sportowej PWSZ w Płocku uczestniczyła cała klasa integracyjna Ia pod opieką pań: Joanny Matuszak i Edyty Kowalskiej. Po przedstawieniu teatralnym zaproszeni goście brali udział w wielu konkursach, grach i zabawach. Uczniowie malowali rysunki na kartonach, a studenci na twarzach dzieci. Na wiosennej ścieżce zdrowia można było poskakać po trampolinie i pojeździć na rowerku. Dzieci rysowały kredkami, malowały farbami, wyklejały rysunki kolorowym papierem, kuleczkami z bibuły, plasteliną itp. Były i zabawy ruchowe, jak obijanie napompowanych balonów, skakanie po planszy w roli żywych pionków, jak i konkursy dźwiękowe mające na celu odgadywanie odgłosów natury.
   Zabawa była wspaniała. Dziękujemy za zaproszenie i upominki. Do zobaczenia za rok.