Spotkanie integracyjne z przedszkolakami Drukuj
 
   28 marca odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne dla dzieci 5 - 6 letnich z przedszkoli znajdujących się na osiedlu Podolszyce Północ pt. "W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka"
   Odwiedziły nas wraz ze swoimi nauczycielami przedszkolaki z przedszkoli: nr 6, 31, 37, dla których uczniowie klasy IIIc z wychowawczynią Bożeną Koper i III e z wychowawczynią Joanną Pankowską przygotowali ekologiczną wersję znanej bajki pt. "Zielony Kapturek i siedmiu krasnoludków". Kolorowa dekoracja przygotowana przez panie Marzenę Nejman i Danutę Gembicką zachęcała do oglądania  inscenizacji, którą uświetnił występ szkolnego chóru pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci. Nasi goście nagrodzili występ swoich starszych kolegów gromkimi brawami.
   Po obejrzeniu bajki przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawcami, podzieleni na małe grupy zwiedzały szkołę min. pracownię komputerową, świetlicę szkolną, stołówkę i sale lekcyjne. Uczestniczyli też w zajęciach i zabawach integracyjnych przygotowanych przez wychowawców i uczniów z klas I i II naszej szkoły pt." W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka" .
Na koniec spotkania swoich młodszych kolegów uczniowie klas I -III obdarowali własnoręcznie wykonanymi kurczaczkami i zajączkami.
   Zadowoleni i uśmiechnięci przedszkolacy z żalem opuszczali szkołę.
 
                                                                  Do zobaczenia 1 września. Szkoła czeka na Was!