Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Drukuj

29 marca w Wojskowej Akademii Technicznej odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864 "Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego".

Spośród wieluset uczniów szkół podstawowych biorących udział w eliminacjach rejonowych do etapu wojewódzkiego w Warszawie zakwalifikowano tylko czterdziestu.

Naszą szkołę reprezentował Michał Wyrębkowski - uczeń klasy IIIa - wychowanek pań Małgorzaty Szulborskiej i Joanny Dobrogoszcz. Wszyscy trzymamy kciuki za Michała!

Z ostatniej chwili - Michał został laureatem etapu wojewódzkiego! Gratulujemy!