Otrzymaliśmy Certfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki Drukuj

Za udział w ogólnopolskiej kampanii  „Wszystkie kolory świata”, organizowanej przez UNICEF Polska otrzymaliśmy podziękowanie UNICEF i CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI.

W akcji brało udział ponad 1100 placówek z całego kraju. Również uczniowie naszej szkoły z niebywałym zaangażowaniem, kreatywnością i pasją szyli laleczki, które potem przekazali rodzicom za symboliczną darowiznę na rzecz dzieci w Sierra Leone.

UNICEF Polska dziękuje społeczności szkolnej – Uczniom kl.5c, 5d i 5b, Rodzicom, Nauczycielom: p. Annie Olczak-Mielczarek, p. Agnieszce Kochanowskiej-Matuszewskiej i p. Małgorzacie Lechowicz za realizację projektu.

W całej Polsce udało się zebrać 711 tys. zł, które w całości zostały przekazane na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone.

Zapraszamy na strony:

Szkoła współpracująca z UNICEF - SP23 Płock