X edycja konkursu szkolnego "Uzależnienie - co Ty na to?" Drukuj

24 maja odbyła się X edycja konkursu szkolnego dla klas IV-VI "Uzależnienie - co Ty na to?", którego inicjatorem i organizatorem jest pani pedagog Anna Chruściel. W tegorocznej edycji w jury zasiadły panie: Anna Chruściel, Anna Grabecka i Małgorzata Podwójci.

Jak co roku uczniowie rozwiązywali test wiedzowy i wykonywali plakat w dowolnej technice.

Laureatami zostali:

I miejsce - Maria Kozłowska (IVa), Katarzyna Mironiuk (Vc) i Klaudia Bielicka (VIc)

II miejsce - Martyna Kowalska (IVc), Patrycja Różańska (Ve) i Patrycja Sieczkowska (VIb)

III miejsce - Łukasz Kłosiński (IVa), Kacper Kwasiborski (Va) i Kamil Nowakowski (VIc).

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, a laureaci nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka.