"Zdrowa liga" Drukuj

 

   28 maja w SP nr 3 w Płocku odbył się finał rozgrywek siatkarskich dziewcząt "Zdrowa liga". W turnieju wzięło udział 12 drużyn z płockich szkół podstawowych.

   Nasze dziewczęta w składzie: Natalia Wysocka, Weronika Rycharska, Sylwia Brzuzy, Monika Kacprzak i Klaudia Cytacka zajęły wysokie II miejsce. Niewiele słabszy wynik - IV miejsce, uzyskał nasz drugi skład: Basia Cendrowska, Gabrysia Brzózka, Aleksandra Mrozowska, Weronika Fabiszewska i Klaudia Sztuczka. Ponadto statuetki najlepszych zawodniczek otrzymały Monika Kacprzak i Basia Cendrowska.

   W tym samym czasie odbył się konkurs na najlepsze hasło promujące "Zdrową Ligę". SP23 zajęła w nim I miejsce z hasłem : W zdrowym ciele zdrowy duch, w "Zdrową Ligę" ruszaj znów. Czy wygramy czy przegramy w "Zdrowej Lidze" się sprawdzamy!

   Gratulujemy sukcesów siatkarkom i ich trenerce p. Marzenie Wakule!