X Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Ratujmy naszą planetę". Drukuj

5 czerwca odbył się w naszej szkole X Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Ratujmy naszą planetę". Uczniowie dziesięciu szkół podstawowych brali udział w konkurencjach sportowych, rozwiązywali test dotyczący ekologii oraz wykonali prace plastyczne związane z hasłem konkursu.

Po wielu zmaganiach I miejsce zajął Zespół Szkół Nr 2 w Płocku, II miejsce - Szkoła Podstawowa w Brudzeniu Dużym, III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 23 w Płocku.

Przygotowaniem naszej drużyny do konkursu zajmowała się nauczycielka przyrody pani Anna Grabecka. Gratulujemy!
   Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Ewie Woźniak oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg tegorocznego konkursu.