Świetlicjada 2012 Drukuj

 

   4 czerwca 2012 czteroosobowa drużyna wychowanków świetlicy szkolnej z klasy II (Michalina Siwek, Dominika Gałecka, Adam Kulczakiewicz, Dawid Kacperowski) wybrana i przygotowywana przez panią Katarzynę Kapelę zdobyła srebrny puchar za zajęcie II miejsca w III konkursie świetlic szkolnych "Świetlicjada", który odbywał się w Szkole Podstawowej nr 6 w Płocku.
   Uczniowie uczestniczyli w trzech etapach rozgrywek: konkursach myślowo - logicznych, fizyczno - zręcznościowych oraz pracy plastycznej. Drużyna naszej szkoły do końca walczyła bardzo dzielnie i po dogrywce z drużyną ze szkoły nr 21 zajęła ostatecznie II miejsce. W drodze do sukcesu wspierała uczniów Pani Alicja Michalska oraz będąca członkiem komisji konkursowej "Świetlicjady" Pani Elżbieta Pędraszewska - Iskrzak.