Przedszkolaki w świetlicowym teatrzyku Drukuj

4 czerwca 2012 roku gośćmi naszej szkoły były przedszkolaki z trzech Miejskich Przedszkoli Nr 6, Nr 31, Nr 37 „Tęcza”.

Zaproszone na bajkę „Czerwony Kapturek” – działającego w świetlicy teatrzyku „Bąbelek” świetnie się bawiły. Z różnymi emocjami na buziach, swoimi podszeptami chciały za wszelką cenę pomóc Czerwonemu Kapturkowi i Babci by uniknęły spotkania z groźnym Wilkiem. Głośno wyrażały wdzięczność Panu Gajowemu za ich ocalenie.

Mali widzowie długo żegnali się z aktorami: Basią Cendrowską, Weroniką Fabiszewską, Moniką Kacprzak, Sylwią Brzuzy, oraz opiekunkami teatrzyku p. Bożeną Kowalską i p. Joanną Kamińską mając utkwiony wzrok w tajemniczą scenografię stworzoną przez p. Katarzynę Kapelę.