Mistrzostwa Klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu Drukuj

 

   6 czerwca drużyna naszej szkoły w składzie: Maja Jaworska kl. IIId, Julia Pawlak kl. IIIc, Natalia Mrozowska kl. IIIc, Aleksandra Dorosz kl. IIIa, Paulina Woźniak kl. IIIa, Wojciech Kozanecki kl. IIIb, Piotr Jasiński kl. IIIc, Filip Szewczyk kl. IIIe, Krzysztof Żywczyński kl. IIIc oraz Mateusz Słowikowski kl. IIIc brała udział w Mistrzostwach Klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu, które odbyły się na Pływalni PODOLANKA. W zawodach brały udział reprezentacje z 17 szkół podstawowych.

   Zawody rozegrane zostały w kategorii 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz sztafeta 10 x 25 m stylem dowolnym.

   Reprezentanci naszej szkoły zajęli 3 miejsce drużynowo oraz 3 miejsce w sztafecie.

   W kategorii dziewcząt Julia Pawlak z kl. IIIc zajęła 3 miejsce indywidualnie.

Wszystkim doskonałym pływakom gratulujemy.