Fundusze europejskie

Wykaz podręczników - rok szkolny 2019/2020 Drukuj

Szanowni Państwo, we wrześniu uczniowie w szkole otrzymają zestawy podręczników i ćwiczeń,

w klasach I-III: do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego,

w klasach IV-VIII: do poszczególnych przedmiotów obowiązkowych.

Poniżej zamieszczamy listę podręczników do religii obowiązujących w poszczególnych klasach w roku szkolnym 2019/20.

podręczniki do religii  (Word)

Rodzice uczniów klas szóstych, którzy od września 2019 r. będą kontynuowali naukę drugiego języka obcego (oprócz klasy integracyjnej i sportowej) informujemy że w roku szkolnym 2019/20 będzie również kontynuacja podręczników z klasy 5 do języka niemieckiego:

Podręcznik dla szkoły podstawowej, kurs dla początkujących i kontynuujących naukę - Język niemiecki Punkt klasa 5,

autor - Anna Potapowicz, wyd. WSiP - podręcznik dostosowany do najnowszej podstawy programowej (do podręcznika prosimy zakupić zeszyt ćwiczeń)