Nakręć się ! - rozstrzygnięcie konkursu Drukuj

 

   Pierwszy dzień lata powitaliśmy w naszej szkole rozdaniem słodkich lizaków i dyplomów dla uczniów trzech klas, które zwyciężyły w konkursie zbierania plastikowych nakrętek dla podopiecznych wolontariuszy z Urzędu Miasta Płocka.

   Korki były zbierane co tydzień i sumiennie ważone. Czerwcowe podliczenie wykazało, że nasza szkoła od grudnia 2011 r. do maja 2012r. zebrała łącznie 250kg nakrętek. Nagrodzeni zostali uczniowie trzech klas:
- I miejsce klasa integracyjna Ia pod opieką pań: Joanny Matuszak i Edyty Kowalskiej- 85kg
- II  miejsce klasa III d pod opieką pani Beaty Tokaj - 60kg
- III miejsce klasa II d pod opieką pani Urszuli Kosińskiej - 30 kg.
                                                                                                                                         GRATULACJE!!!
    Koordynatorami akcji był Samorząd Szkolny pod opieką p. Renaty Wojtyckiej i Rzecznika Praw Ucznia - p. Edyty Kowalskiej.