Mistrzowie Polski są wśród nas! Drukuj

 

   W dniach 26 - 27 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. Do rywalizacji stanęło 12 najlepszych zespołów szkolnych z całego kraju.

   Miło nam donieść, że MISTRZAMI POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w piłce ręcznej chłopców zostali uczniowie naszej szkoły!

   A oto skład mistrzowskiej drużyny : Patryk Iwaniak - najlepszy zawodnik turnieju, Dominik Bado, Krzysztof Hondzyński, Filip Zubek, Adrian DzikAdrian Stępniak, Michał Słomczewski - klasa VIs oraz Jakub Truszkowski, Mateusz Truszkowski, Mateusz Fuksiński, Patryk Maślanka, Mikołaj Czapliński - klasa Vs.

   Trenerzy : p. Cezariusz Raczkowski (VIs) oraz p. Michał Królikowski (Vs).

Gratulujemy!

Zapraszamy do przeczytania artykułu "Historyczny sukces piłkarzy ręcznych z SP23"