Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/13 Drukuj

3 września, uroczystym polonezem w wykonaniu uczniów klas IIId i IIIe, powitaliśmy w progach naszej szkoły pierwszoklasistów oraz ich rodziców.

Po krótkich przemówieniach dyrekcji oraz zaproszonych gości 96 pierwszaków złożyło ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Po ślubowaniu zostali oni pasowani na uczniów i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszyscy zebrani z zaciekawieniem wysłuchali piosenek i wierszy przygotowanych na tę okazję przez trzecioklasistów pod kierunkiem pań - Małgorzaty Ostrowskiej i Urszuli Kosińskiej oraz chór pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci.

Pierwszaki zdały wyśmienicie swój pierwszy egzamin poprawnie odpowiadając na pytania "Katechizmu dziecka polskiego".

Dekorację wykonały panie : Marzena Nejman, Joanna Skubiszewska i Joanna Pankowska, a o nagłośnienie zadbał p. Robert Elwertowski.

Pierwszakom życzymy, aby szkoła była dla nich fantastyczną przygodą!

fot. J. Łukasiak