logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Sprzątanie Świata 2012 Drukuj

 

   "Kocham, lubię, szanuję, nie śmiecę" - pod takim hasłem odbyła się tegoroczna akcja "Sprzątanie świata", do której tradycyjnie dołączyli uczniowie naszej szkoły.

   Światowa kampania "Clean Up the World", zapoczątkowana w Australii, została sprowadzona do Polski 19 lat temu. Od tego czasu wiele zmieniło się na lepsze. Jest mniej śmieci w lasach i na poboczach dróg. Cieszymy się, że nasi uczniowie chętnie pomagają w sprzątaniu terenu wokół szkoły i mamy nadzieję, że w przyszłości będą dbać o środowisko na co dzień.

   Nauczyciele przyrody, na czele z koordynatorem akcji p. Anną Grabecką, dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej kampanii.