logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Zapraszamy do Muzeum Mazowieckiego Drukuj

 

   26 września uczniowie klas integracyjnych : IIa, IIIa oraz VIa wraz z wychowawcami i nauczycielami z naszej szkoły wzięli udział w inauguracji sezonu edukacyjnego 2012/13 w Muzeum Mazowieckim w Płocku. Plenerowa akcja i warsztaty artystyczne pod hasłem "Jak ważki i motyle zagościły w sztuce czyli skarby secesji w Muzeum Mazowieckim w Płocku" miały na celu promocję oferty artystycznej i edukacyjnej placówki w nowym roku szkolnym. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału m.in. w warsztatach malarskich i tworzenia biżuterii, a nauczyciele zapoznali się z nowymi tematami zajęć prowadzonych przez pracowników muzeum.