logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Godzina wychowawcza z sędziami międzynarodowymi. Drukuj

 

   W piątek, 12 października, odbyła się w klasie Vs godzina wychowawcza, której głównymi bohaterami byli sędziowie międzynarodowi : p. Szymon Marciniak (piłka nożna) oraz p. Bartosz Leszczyński (piłka ręczna).

   Uczniowie z wielkim zaciekawieniem słuchali opowieści o pracy sędziów, ich przygotowaniach do meczów, treningu sędziego i egzaminach sędziowskich oraz spotkań z wielkim gwiazdami sportu np. z Ronaldo czy Karabaticem.

   Duże zainteresowanie wśród młodych sportowców wzbudził pokaz sprzętu sędziowskiego - koszulki, stopery, zestawy głośnomówiące...

   Organizatorem spotkania był wychowawca klasy sportowej p. Cezariusz Raczkowski.