"Pamięć jest wdzięcznością serca..." Dzień Edukacji Narodowej 2012 Drukuj

 

   15 października uczniowie SP23 artystycznie podziękowali swoim nauczycielom.

   W urokliwej jesiennej scenerii, którą stworzyły p. Katarzyna Kapela i p. Ilona Borczuk, piękne życzenia wyśpiewała Calineczka, a przechadzająca się Pani Jesień emanowała ciepłem i życzliwością, mieniąc się różnymi barwami.

   Tylko w naszej szkole kwiaty potrafią mówić, śpiewać, tańczyć i grać wywołując uśmiech na twarzach widowni. Spod palców skrzypaczki i pianisty popłynęła sentymentalna muzyka, wywołując w nas spokój i ciepłe wspomnienia.Wszyscy występujący "mówiąc sercem" do kochanych nauczycieli i zaproszonych gości wzbudzali w nich wiele pozytywnych emocji.

   Młodych artystów przygotowały panie: Bożena Kowalska, Luiza Kamińska i Małgorzata Podwójci.

   Uroczyste obchody zakończyło uhonorowanie Nagrodą Dyrektora Szkoły wyróżnionych nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

   Wyróżnieni nauczyciele wzięli również udział w miejskich obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystych gali w Szkole Muzycznej odebrali odznaczenia państwowe i resortowe a także nagrody : Kuratora Mazowieckiego oraz Prezydenta Miasta Płocka.