logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Osiągnięcia sportowe 2012/2013 Drukuj
 
 • I miejsce dziewcząt z kl.6s: Wiktoria Wyszyńska, Anna Trojanowska, Andżelika Lipińska oraz Anastazja Nowalińska kl.6d (kategoria - czwórki siatkarskie klas szóstych), III miejsce dziewcząt (kategoria - hasła reklamujące Zdrową Ligę)- rozgrywki Zdrowej Ligi Siatkarskiej Dziewcząt z Płockich Szkół Podstawowych,organizowane przez SP nr 3 w Płocku oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka- opiekun - p. Iwona Szymańska, p. Marzena Wakuła,
(21.05.2013)
 
 • II miejsce chłopców z klasy 5s i 6s - VI edycja Orlen Handball MiniLigi (OHML), organizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Wisła Płock pod patronatem Urzędu Miasta Płocka, PKN Orlen S.A. oraz SPR Wisła Płock - opiekun - p. Andrzej Wolano, p. Michał Królikowski,
(13.12.2912)

 • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Katarzyna Biernat, Paulina Kalinowska, Agnieszka Kobuszewska, Anastazja Nowalińska, Andżelika Lipińska, Anna Trojanowska, Julia Wróblewska, Karolina Wilczyńska, Wiktoria Wyszyńska - VI Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora SP nr 23 w Płocku w kat. "Czwórek Siatkarskich Dziewcząt" - opiekun - p. Iwona Szymańska,
 • II miejsce dziewcząt z klasy 4s: Adrianna Domińska, Julia Kubiak - VI Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora SP nr 23 w Płocku w kat. "Dwójek Siatkarskich Dziewcząt" - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • III miejsce dziewcząt z klasy 4s: Julia Kalinowska, Gabriela Gajos - VI Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora SP nr 23 w Płocku w kat. "Dwójek Siatkarskich Dziewcząt" - opiekun - p. Marzena Wakuła,
(13.12.2012)
 
 • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Anastazja Nowalińska, Wiktoria Wyszyńska (najlepsza zawodniczka drużyny), Julia Wróblewska, Andżelika Lipińska - Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki "Czwórek Siatkarskich Dziewcząt" - Volley Płock Mini Liga - opiekun - p. Iwona Szymańska,
 • II miejsce dziewcząt z klasy 4s: Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Urszula Krynicka - Rozgrywki Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Volley Płock Mini Liga - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • III miejsce dziewcząt z klasy 4s: Kinga Domeradzka, Gabriela Gajos, Julia Kubiak - Rozgrywki Dwójek Siatkarskich Dziewcząt Volley Płock Mini Liga - opiekun - p. Marzena Wakuła,
(24.11.2012) 
 
 • I miejsce chlopców z klasy 5s i 6s - XIII Wilanowski Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznika 2000 i 2001 - opiekun - p. Andrzej Wolano, p. Michał Krolikowski.
(18.11.2012) 
  
 • III miejsce dziewcząt i chłopców z klasy 5s: Matylda Lisiak, Julia Marzec, Paulina Zubek, Aleksandra Jakubowska, Joanna Rycharska, Karolina Brzeska, Patryk Biernat, Dawid Lemanowicz, Cezary Garstka, Jakub Szelągowski, Piotr Sobecki - Miejskie Zawody "CZTERY OGNIE" Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2012/2013, organizowane przez Miejski Zespół Obiektów Sportowych w Płocku - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski, p. Andrzej Wolano,
(12.11.2012) 
 
 • II miejsce dziewcząt z klasy 6s (Anastazja Nowalińska - najlepsza zawodniczka) - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kateg. "Czwórek Siatkarskich", organizowany w ramach miejskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka oraz SP nr 3 w Płocku - opiekun - p. Iwona Szymańska.
(23.10.2012)