Inne osiągnięcia 2012/2013 Drukuj

 • Wiktoria Klikowska kl.6b - II nagroda i wyróżnienie (kat. Kwiaty Polskie), Paulina Wuszter kl.6d - wyróżnienie (kat. Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las - przyroda wokół nas) - XVII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Moje spotkania z przyrodą", organizowany przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
  (15.06.2013)

 • I miejsce - Wiktoria Lewandowska kl.6c (kategoria - plakat - "Najpiękniejszy zabytek europejski") -  Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, organizowany przez SP nr 5 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
  (04.06.2013)

 • wyróżnienie - Agnieszka Goleniewska kl.4d - Ogólnopolski Konkurs "Epizody historii najnowszej w komiksie", organizowany przez IPN w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka,
  (04.06.2013)

 • I miejsce - Natalia Kicińska kl.5b, III miejsce - Eliza Pomianowska kl.6c, Malina Śmietanowska kl.5b, Katarzyna Majchrzak kl.4d oraz wyróżnienia - Weronika Ipatow kl.6c, Wiktoria Lewandowska kl.6c (kategoria - forma dokumentalna) - Wojewódzki Konkurs Historyczny "Mazowsze - moja mała ojczyzna", organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka,
  (20.05.2012) 

 • 2 wyróżnienia - Klaudia Kaźmierczak kl.6c. Paulina Bilińska kl.6c (kategoria - ADEPT - prace indywidualne) - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-planeta", organizowany przy współpracy SGGW przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (2 uczennice),
(13.05.2013)
 • I miejsce - Kacper Rekosz kl.6b, II miejsce - Filip Kusy kl.5d, III miejsce - Zofia Kołecka kl.6b - III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji, Anglii oraz Krajach Angielskiego i Francuskiego Obszaru Językowego, organizowany przez Zespół Szkół nr 5 w Płocku - opiekun - p. Agata Rychlik (3 uczniów),
  (20.04.2013)

 • wyróżnienia - Kamil Wakuła kl.2b, Maja Leśniewska kl.2e - XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Gomułka, p. Joanna Skubiszewska,
  (19.04.2013)

 • w kategorii grafika: Jakub Biernat kl.2b - I nagroda, Urszula Chwiałkowska kl.2c - II nagroda, Tomasz Pawłowski kl.2b - III nagroda, wyróżnienie - Aleksandra Śliwińska kl.3e oraz w kategorii prezentacja multimedialna: II nagroda - Paulina Wuszter kl.6d, wyróżnienie - Katarzyna Mironiuk kl.6c - VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Multimedialnego "Serfuję, respektuję", organizowanego przez SP 22 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Gomułka (3 uczniów), p. Robert Elwertowski, p. Dorota Pankau, p. Małgorzata Ostrowska,
  (22.03.2013) 

 • Joanna Miecznik kl.5b, Bartosz Miecznik kl.2b oraz Państwo Izabela i Tomasz Miecznik - III miejsce - Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Orszak Trzech Króli, organizowany przez Wydział Katechetyczny Diecezji Płockiej - opiekun - p. Katarzyna Popek, s. Ewa Martenka,
(06.01.2013)
 • Katarzyna Janeczko kl.5d - III miejsce, wyróżnienia: Zuzanna Dryś kl.5d, Wiktoria Lewandowska kl.6c, Natalia Dejewska kl.6c, Paulina Wuszter kl.6d - XI edycja Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę", organizowanego przez SP 22 w Płocku - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczennice), p. Bożena Matlęga (3 uczennice),
(13.12.2012)
 • Agnieszka Goleniewska kl.4d - nagroda III stopnia - kat. praca plastyczna-plakat, rysunek, malarstwo, wyróżnienia: Katarzyna Biernat kl.6s - kat. praca plastyczna-pocztówka oraz Karolina Koperska kl. 5b - kat. praca dokumentacyjna - fotografia - Ogólnopolski Konkurs "Niepodległa 2012. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością", organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie i Fundację "Polonia Restituta" - opiekun - p. Renata Wojtycka,
 • (14.11.2012) 
    
 • laureatka Weronika Korzeniewska kl.4b - Konkurs Plastyczno-Ekologiczny "Jestem przyjacielem Ziemi - chronię środowisko", organizowany w ramach kampanii "Sprzątanie Świata 2012" przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku - opiekun - p. Marta Pater.
(14.11.2012)