HAPPY C(L)UBE - przykładem dobrej praktyki w województwie mazowieckim Drukuj

 

   14 października 2010 r. Mazowiecki Wicekurator Oświaty p. Katarzyna Góralska wystosowała list, w którym zaprasza szkoły do zaprezentowania niestandardowych rozwiązań w zakresie dydaktyki, wychowania, opieki oraz organizacji pracy placówki, mając nadzieję, że upowszechnianie przykładów dobrej praktyki pomoże w kreatywnym i innowacyjnym planowaniu i organizacji pracy i przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia.

   Nasza szkoła, w roku szkolnym 2010/11  jako przykład dobrej praktyki zaprezentowała realizację projektów edukacyjno - wychowawczych skupionych wokół obchodów Dni Patrona Szkoły (dobra praktyka - Dni Patrona Szkoły).

   Obecnie na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie umieszczono kolejny przykład dobrej praktyki w naszej szkole - HAPPY C(L)UBE - zajęcia dla uczniów klas I - VI.

   Jesteśmy dumni i czujemy się wyróżnieni faktem, że ponownie dostrzeżono nasze działania.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją na stronie kuratorium: przykład dobrej praktyki - HAPPY C(L)UBE