logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

"Niepodległa" Drukuj

 

   Tradycyjnie już, z okazji Święta Niepodległości, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie "Niepodległa" organizowanym przez Muzeum Niepodległości w Warszawie.

   Tym razem na konkurs nadesłano przeszło 200 prac literackich, plastycznych i fotograficznych przedstawiających tradycyjne i współczesne rozumienie pojęcia niepodległości.

   Wśród laureatów konkursu znalazły się trzy uczennice naszej szkoły, podopieczne p. Renaty Wojtyckiej. III miejsce w kategorii plakat niepodległościowy zajęła uczennica kl. IVd - Agnieszka Goleniewska. Wyróżnienie w kategorii pocztówka o tematyce patriotycznej otrzymała Katarzyna Biernat z kl. VIs. Wyróżniono też album Karoliny Koperskiej - uczennicy kl. Vb.

   W dniu 13 listopada dziewczęta wraz z p. Wojtycką wzięły udział w uroczystym podsumowaniu konkursu, które odbyło się w Muzeum Niepodległości w Warszawie. Zwiedziły wystawę dotyczącą odzyskania niepodległości przez Polskę oraz wysłuchały koncertu pieśni patriotycznej.

Gratulujemy!