"Jestem przyjacielem Ziemi - chronię środowisko" Drukuj

 

   W Starostwie Powiatowym w Płocku, dnia 14 listopada 2012 r. odbyło się spotkanie, podsumowujące kampanię "Sprzątanie Świata 2012" oraz konkurs "Jestem przyjacielem Ziemi - chronię środowisko", którego organizatorem było Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

   W spotkaniu tym wzięło udział wielu znakomitych gości: Starosta Płocki Michał Boszko, przedstawiciele instytucji i zakładów przemysłowych współfinansujących kampanię i konkurs oraz nauczyciele, dzieci i młodzież szkolna, wśród nich obecna była nauczycielka przyrody z naszej szkoły p. Marta Pater oraz jej uczennica z kl. 4b Weronika Korzeniewska.

   Weronika została laureatką konkursu plastyczno-ekologicznego "Jestem przyjacielem Ziemi - chronię środowisko", którego celem było wykonanie plakatu z wymyślonym przez siebie hasłem o treści ekologicznej. Sukces Weroniki jest tym większy, że w konkursie wzięło udział 384 uczestników. Gratulujemy!