Wybory Samorządu Świetlicowego - pierwszy krok do samorządności… Drukuj

23 listopada odbyły się wybory, poprzedzone kampanią wyborczą, do samorządu świetlicy szkolnej.

Młodzi kandydaci przeprowadzili w świetlicy spotkania, na które przygotowali plakaty wyborcze i przemówienia.

W wyniku głosowania przewodniczącym został Dawid Kacperowski (IIIb), zastępcą - Daria Wojciechowska (IIIa) a funkcję sekretarza powierzono Klaudii Kacperowskiej (IIe).

Gratulujemy!

Po wyborach nastąpiła część artystyczna, w której uczniowie mogli podziwiać występ Jakuba Wielguckiego (IIg), który zatańczył specyficzny taniec z dużą ilością elementów siłowo - sprawnościowych - breakdance. Brawo!

Gośćmi specjalnymi byli solenizanci z 25 listopada - Pluszowe Misie, które przybyły do naszej świetlicy w towarzystwie innych postaci z bajek, by między innymi opowiedzieć swoją historię "narodzin".

Imprezę w świetlicy przygotowały panie - Katarzyna Kapela i Bożena Kowalska.