XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej uroczyście zamknięto w naszej szkole! Drukuj

7 grudnia w murach naszej szkoły odbyła się gala z okazji zakończenia XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Podczas uroczystości uhonorowano pucharami najlepsze szkoły na Mazowszu jednocześnie podsumowując wyniki w około 20 dyscyplinach.

Podsumowano również sportowe osiągnięcia płockich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zakończenie Igrzysk było doskonałą okazją do wyróżnienia wielkich przyjaciół sportu. Wśród nich znaleźli się p. Wojciech Majchrzak i p. Ewa Woźniak.

Zgromadzeni na uroczystości mogli posłuchać piosenek w wykonaniu naszego szkolnego chóru, obejrzeć występy zespołów - "Dzieci Płocka" oraz "Odlot" a także zapoznać się z osiągnięciami sportowymi naszej szkoły, które zaprezentowane zostały na holu głównym.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na portalu plock.gazeta.pl "Święto sportu szkolnego. Zakończenie igrzysk."

fot. Janina  Łukasiak