Wigilia w świetlicy szkolnej Drukuj

 

   20 grudnia 2012roku w naszej świetlicy zapanowała atmosfera ubogiej stajenki betlejemskiej. Przygotowane przez panie Elżbietę Pędraszewską - Iskrzak i Małgorzatę Gajewską spotkanie wigilijne oraz przedstawione przez panie Elżbietę Pędraszewską - Iskrzak, Małgorzatę Gajewską oraz Bożenę Kowalską jasełka utrwaliły dzieciom wiedzę o tradycji chrześcijan. Wspólne kolędowanie przy muzyce wydobywanej przez panią Małgorzatę Gajewską z akordeonu, zbliżyły nas do siebie umacniając w nas wartości ponadczasowe. Mali pasterze spotykając po drodze strudzonych wędrowców - panią Joannę Kamińską i Jacka Gajewskiego (absolwenta naszej szkoły) mogli skosztować potraw wigilijnych i zaśpiewać kolędy. Radując się zapachem Świąt Bożego Narodzenia znaleźliśmy słodkie prezenty, ale przede wszystkim: miłość, dobro i życzliwość, które niechaj zawsze będą wśród nas.