Wspólne kolędowanie 2012 Drukuj

 

    Zgodnie z tradycją 21 grudnia cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi zgromadziła się na sali gimnastycznej by wspólnie kolędować. Kolędowanie odbyło się pod hasłem „Bądźmy świadkami Miłości” a prowadzili je uczniowie klas VI oraz chór szkolny. Były również płynące z serca bożonarodzeniowe życzenia...

Podczas spotkania rozstrzygnięto szkolny etap Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych :

Miejsce I – Joanna i Bartosz Miecznik (Vb, IIb).

Miejsce II – Szymon Sobiesiak (IIe).

Miejsce III – Joanna i Weronika Sołtysiak (VIb, IIf).

Wyróżnienia: Natalia Torbicka (IIf), Ewelina i Damian Nowakowscy( IVb, Vb), Maciej Rakowski(IVc), Szymon Skulski(IIf).

Gratulujemy!

   Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie i złożyła serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

   Nad całością wspólnego kolędowania czuwały panie - Katarzyna Popek i Bernadetta Staniszewska,  oprawa muzyczna – chór szkolny oraz pan Robert Elwertowski, dekorację wykonały panie: Katarzyna Popek, Bernadetta Staniszewska i s. Ewa Martenka.