Laureatka Miejskiego Konkursu na "Najładniejszą kartkę świąteczną". Drukuj

 

   14 grudnia w MDK w Płocku odbyła się uroczystość wręczania nagród Miejskiego Konkursu Plastycznego "Najładniejsza kartka świąteczna".

   Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zając - artysta plastyk, Aniela Lewandowska - artysta plastyk, Litosława Koper - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Mikołaj Łakomski - Dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta Płocka, Jacek Znyk - plastyk, koordynator konkursów plastycznych po wnikliwej analizie 730 prac z 50 placówek wyróżniło i nagrodziło 18 prac.
   I nagrodę w kategorii wiekowej 10 - 12 lat otrzymała uczennica naszej szkoły Joanna Sołtysiak z kl. VI b, która wykonała pracę pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci.

Gratulujemy!