Szopka rodziny Mieczników laureatką Miejskiego Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych! Drukuj

 

   Podczas wspólnego kolędowania rozstrzygnięto szkolny etap Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych. Na tym etapie zwyciężyła szopka wykonana przez Joasię i Bartosza Mieczników, która wzięła udział w etapie miejskim Konkursu. Można ją było podziwiać między innymi na Wystawie Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych w Muzeum Diecezjalnym. Na etapie miejskim zespół do spraw Konkursu Komitetu Organizacyjnego Orszaku Trzech Króli w Płocku wyłonił trzech laureatów, wśród których zajmując III miejsce znalazła się rodzina Mieczników. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło w płockiej katedrze 6 stycznia 2013 r. podczas Mszy Świętej kończącej uroczystości Orszaku Trzech Króli.

Gratulujemy!

 

Zapraszamy do lektury artykułu i obejrzenia galerii zdjęć na portalplock.pl