Chór "Viva la musica" na "Płockim Kolędowaniu" w Bazylice Katedralnej Drukuj


   "Płockie Kolędowanie" jest coroczną, kilkudniową imprezą, odbywającą się zawsze na początku stycznia. Jest to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie muzyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia w Płocku.
   Tradycyjnie zapraszane są do udziału znane płockie chóry jak m.in.: Płocki Chór Katedralny "Pueri et Puellae Cantores Plocenses", Chór "Minstrel" z LO im. St. Małachowskiego, Chór "Vox Singers", Chór ZPiT "Wisła" jak i artyści polskich scen. 

   W tym roku do występu został też zaproszony nasz chór szkolny "Viva la musica" pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci. Byliśmy bardzo zaszczyceni i wzruszeni możliwością udziału w tak wspaniałym wydarzeniu artystycznym.
Organizatorami "Płockiego Kolędowania" byli: POKiS, miasto Płock, Kuria Diecezjalna w Płocku.   

 

   Fotorelację z tego wydarzenia można obejrzeć na portalu eventualnosci.pl 

 

 

 zdjęcia dzięki uprzejmości enetualnosci.pl

 

 

oraz chór w szkolnym obiektywie