SP23 zagrała w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Drukuj

 

   Już po raz 21 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem dla ratowania życia dzieci  i godnej opieki medycznej seniorów.
   Jak co roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w zbiórce pieniędzy dla fundacji Jurka Owsiaka. Wśród 400 wolontariuszy, którzy wyszli na ulice naszego miasta były Paulina Bilińska, Klaudia Kaźmierczak, Katarzyna Mironiuk, Hanna Paprocka, Aleksandra Gapińska oraz Wiktoria Lewandowska. Dziewczęta zebrały aż 1225 złotych i 18 groszy.
   Opiekę podczas zbiórki sprawowały nad nimi p. Agnieszka Jarzyńska i p. Renata Wojtycka.

   W Galerii Mazovia w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy "zagrał" też nasz chór szkolny pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci. Dzieciaki rozpoczęły Finał z Panem Prezydentem Andrzejem Nowakowskim. Zaśpiewały kolędy i piosenki dziecięce, wrzucały do puszek, a niektóre chórzystki były nawet  wolontariuszkami!

 

więcej zdjęć znajdziecie na stronie pawi.pl photography oraz na portalu plock.pl