logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Ferie... spędzamy w szkole! Drukuj

 

   W pierwszym tygodniu ferii zimowych chętni uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach na terenie naszej szkoły.Były to zajęcia: plastyczne, komputerowe, muzyczne i sportowe.

   Na plastyce dzieci wykonywały przepiękne prace o tematyce zimowej wykorzystując różnorodne materiały. Pracowały indywidualnie i w grupach. W pracowni komputerowej uczniowie tworzyli zimowe krajobrazy, poznawali bezpieczne strony www oraz grali w różne gry. Dzieci uczestniczyły też w zajęciach sportowych - grały w piłkę, pokonywały tor przeszkód, współzawodniczyły ze sobą. Miały również okazję poznać nowe piosenki, które śpiewały przy akompaniamencie akordeonu. Poza tym do dyspozycji dzieci były gry stolikowe, klocki lego, układanki.

   Uczniowie brali również udział w spotkaniu z panią poseł Elżbietą Gapińską na zaproszenie Książnicy Płockiej. Jako goście Książnicy mogli też podziwiać przywiezione z płockiego ZOO zwierzęta. Była to doskonała okazja, aby nakarmić papugę, owinąć węża wokół szyi czy pogłaskać świnkę.

   Uczniowie klas młodszych bardzo chętnie brali udział w przygotowanych dla nich zajęciach.