logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Powitajmy Wiosnę! Drukuj

 

   27 marca 2013 r. to czas, by tupnąć nogą i powiedzieć zimie – NIE !!! Uczniowie klas 3d i 3e śpiewem, tańcem, słowem i pacynkowym teatrzykiem sprowadzali prawdziwą, długo oczekiwaną, ciepłą wiosnę.
   Dzieci z kl. 1 b i 1 c przybierające postacie wielkanocnych baranków, zajączków, kurek, kogucika, wiosennych panienek i dyngusowych chłopaków wprowadzały nastrój Świąt Wielkanocnych.
   Zajączek wielkanocny w imieniu wszystkich dzieci oraz pań: Małgorzaty Ostrowskiej, Urszuli Kosińskiej, Małgorzaty Szulborskiej i Beaty Tokaj życzy wszystkim „ Zdrowia, szczęścia, marzeń spełnienia oraz obdarowania zajączkowymi  prezentami”.

 

 

fot. Janina Łukasiak