logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

I dzień wiosny z Samorządem Uczniowskim Drukuj

 

   Dnia 21 marca uczniowie klas IV-VI brali udział w grach i zabawach, organizowanych przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Agnieszką Jarzyńską, z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.
   Aby pożegnać zimę, a przywitać nadchodzącą wiosnę, uczniowie mieli do wykonania kilka zadań. Wszystkie klasy przychodziły tego dnia ubrane na wylosowany kolor. Każda klasa w wyznaczonym czasie tworzyła własną Marzannę. Ponadto uczniowie zgadywali zagadki o wiośnie, dokańczali przysłowia,  rysowali symbole wiosenne oraz układali wiersze o wiośnie. Sprawdziliśmy również kondycję Naszych uczniów. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: pani wicedyrektor Aldona Fijałkowska, pani Grażyna Borczuk, pani Anna Chruściel, pani Agnieszka Kochanowska-Matuszewska, pan Andrzej Wolano oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Bartosz Gwiazda. Pracę jury wspomagała pani Agnieszka Jarzyńska. 

   Zwycięzcami zostały klasy 6D, 5S oraz 4D. W nagrodę uczniowie otrzymali jeden dowolnie przez klasę wybrany dzień wolny od wszelkich prac klasowych, kartkówek czy odpowiedzi ustnych. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! 

   Dekorację wykonały pani Danuta Gembicka i pani Marzena Nejman, zaś oprawę muzyczną zapewnił pan Robert Elwertowski.

 

 fot. Janina Łukasiak