Festyn Integracyjny w G8 "Doświadczanie świata" Drukuj

10 kwietnia uczniowie klasy VI a wraz z p. Ewą Wojtycką i p. Moniką Czyżewską wzięli udział w festynie integracyjnym pod hasłem " Doświadczanie świata", który odbył się w Zespole Szkół Nr 5 w Płocku.

W czasie spotkania uczniowie uczestniczyli w pokazach i konkursach rozwijających różne zmysły: słuchu, węchu, smaku, wzroku i dotyku. Doskonale się bawiąc rozpoznawali odgłosy zwierząt czy nazwy smakowanych produktów. Mogli pogłaskać zwierzęta z płockiego ogrodu zoologicznego i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wężem. Na koniec wszyscy obejrzeli pokaz akcji ratowniczej straży pożarnej.

Pani dyrektor wyraziła nadzieję, że spotkania klas integracyjnych na stałe wpiszą się w kalendarz imprez i staną się tradycją tej szkoły.