logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Laureat w Warszawie! Drukuj

 

   18 kwietnia w Warszawie w Auli Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Uczniów Szkół podstawowych organizowanych na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty przez MSCDN w Warszawie.

   Spotkało się 260 najlepszych szóstoklasistów w dziedzinach: matematyka, przyroda i język polski. Wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły - Michał Kolankiewicz - podwójny laureat (konkurs matematyczny i konkurs przyrodniczy). 

   Gratulujemy Michałowi i jego nauczycielkom, paniom - Annie Olczak-Mielczarek i Agnieszce Kochanowskiej-Matuszewskiej.