logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Ziemi 2013 Drukuj

 

   Dzień Ziemi obchodzony jest w Polsce od 1990r. W tym roku w naszej szkole także obchodziliśmy to światowe święto.  
   W ramach obchodów uczniowie klas  IV- VI włączyli się w przygotowanie projektu pt. "Skrzydlaci mieszkańcy Ziemi". Wykonane przez dzieci prace możemy podziwiać w holu głównym. Znajdziemy tam plakaty opatrzone ilustracjami i ciekawymi informacjami na temat ptaków żyjących w Polsce i poza granicami naszego kraju. Cieszymy się, że udało nam się zainteresować wielu uczniów podglądaniem przyrody z aparatem fotograficznym. Wykonane przez nich zdjęcia ptaków: śpiewających, brodzących, blaszkodziobych i ziarnojadów oraz wielu innych możemy także podziwiać na wystawie.
   Nad przygotowaniem wystawy czuwały nauczycielki przyrody.
   Przypominamy, że w czerwcu w naszej szkole odbędzie się powiatowy konkurs ekologiczny poświęcony mieszkańcom Ziemi szybującym w przestworzach.