logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Przyrodnicy w zoo Drukuj

 

   Klasy IVB i VID odwiedziły płockie zoo. Uczestniczyły w lekcji na temat znaczenia i warstwowej budowy lasów. Ciekawe było porównanie lasów tropikalnych z lasami występującymi w naszej strefie klimatycznej. Uczniowie chętnie brali udział w dyskusji. Ogromną radość wywołały okazy zwierząt tropikalnych, którym można się było przyjrzeć z bliska, a nawet pogłaskać. Po lekcji dzieci odwiedziły wystawę poświęconą mieszkańcom lasów tropikalnych, a następnie zwiedzały pozostałą część ogrodu zoologicznego.

   Wyprawa do zoo odbyła się pod okiem nauczycielek przyrody: pani Marty Pater i pani Agnieszki Kochanowskiej-Matuszewskiej.