Wyniki konkursów 'My favourite book' i 'Books worth reading' Drukuj

 

   7 maja rozdano dyplomy i nagrody  laureatom konkursów: 'My favourite book' oraz 'Books worth reading'. Obydwa konkursy zostały zorganizowane przez nauczycielki języka angielskiego: p. Joannę Jakubowską oraz p. Renatę Idzik z okazji Światowego Dnia Książki.
   W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła Wiktoria Rudowska (Id), II miejsce - Julia Wojtycka (Ia), natomiast III miejsce zdobyła Maja Leśniewska (IIe).

   W klasach IV- VI:  I miejsce należało do Weroniki Leśniewskiej (VId), II miejsce do Uli Krynickiej (IVs), natomiast III miejsce zajęła Katarzyna Biernat (VIs). W kategorii klas starszych dwóch uczniów otrzymało wyróżnienia: Mateusz Ostrowicki (IVb) oraz Jakub Kwiecień (VId).

 
   Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach, a zwycięzcom gratulujemy!