Podsumowanie konkursów odbywających się w ramach XV Pikniku Europejskiego Drukuj

 

   Oddział Edukacji Urzędu miasta Płocka dokonał podsumowania konkursów odbywających się w ramach XV Pikniku Europejskiego.

   Nasza szkoła uczestniczyła we wszystkich pięciu konkursach: Klasówka z miast partnerskich (19 punktów na 20 możliwych), Gra miejska "Spacerkiem po Europie" (20 punktów na 20 możliwych), Prezentacja szkoły na paradzie (16,4 punkta na 20 możliwych), Organizacja kramu na Starym Rynku (16,5 punkta na 20 możliwych), Prezentacja artystyczna na scenie (18 punktów na 20 możliwych).

 

 

 Miło nam poinformować, że z ogólną sumą 89,9 punkta

zajęliśmy II miejsce wśród płockich szkół podstawowych!

 

   Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania uczniom, rodzicom i nauczycielom.