Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Mazowsze - moja Ojczyzna" Drukuj

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Mazowsze - moja Ojczyzna" i po raz kolejny zostali jego laureatami.

W poniedziałek, 20 maja uczennice z naszej szkoły pod opieką p. Renaty Wojtyckiej, wzięły udział w uroczystym podsumowaniu zmagań, które odbyło się w Muzeum Niepodległości w Warszawie. Przed ogłoszeniem wyników, wysłuchały pięknego koncertu pieśni w wykonaniu studentek Akademii Muzycznej.

A oto wyniki naszych uczennic w kategorii forma dokumentalna - album prezentujący sylwetki wybitnych Płocczan:

I miejsce - Natalia Kicińska kl Vb

III miejsce - Katarzyna Majchrzak IVd, Malina Śmietanowska Vb, Eliza Pomianowska VIc

wyróżnienie - Weronika Ipatow i Wiktoria Lewandowska z VIc

Gratulujemy !