Zakończenie Zdrowej Ligi w piłkę siatkową dziewcząt Drukuj

 

   21 maja odbyło się zakończenie Zdrowej Ligi w piłkę siatkową dziewcząt organizowanej przez Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Płocka i Sp nr 3.
   Dziewczęta z całego Płocka rywalizowały w dwóch kategoriach "trójek" klas piątych i "czwórek" klas szóstych. Po wielu zmaganiach ostatecznie nasze uczennice zajęły 4 miejsce w kategorii "trójek". Na uwagę zasługuje fakt, iż tę kategorię reprezentowały dziewczęta z klasy 4s, a więc młodsze o rok. "Czwórki" siatkarskie reprezentowały 2 zespoły szóstoklasistek z klasy sportowej zajmując ostatecznie 1 i 4 miejsce. Dziewczęta zajmujące wyższą lokatę wygrały z Sp 22 i Sp 20.
   Warunkiem uczestnictwa w Turnieju "Zdrowej Ligi" było ułożenie hasła promującego zdrowy styl życia, tu również nasza szkoła została wyróżniona.

   Opiekunkami zespołów były: 4s - p. Marzena Wakuła, szóstoklasistek - p. Iwona Szymańska.
                                                                                                                                                    Gratulujemy!