"Zachowaj Trzeźwy Umysł". Drukuj

Dnia 22 maja 2013 roku uczniowie klas 4, 5 i 6 oraz klasy integracyjne uczestniczyli w turnieju sportowym w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".
   Klasy I - III wykonały z tej okazji interesujące prace plastyczne, które wezmą udział w ogólnopolskim konkursie "Piękno miejsca, w którym mieszkamy".

Wszyscy uczestnicy imprezy świetnie się bawili wykazując wolę sportowej walki. Poszczególne klasy przygotowały hasła wspierające swoją drużynę.

Dyrektor Szkoły ufundowała dla najlepszych zawodników słodycze.

Inicjatorem i organizatorem podjętych działań była pedagog szkolny Anna Chruściel, zaś osobami prowadzącymi nauczyciele wychowania fizycznego.

W tym samym dniu o godzinie 16.30 pedagog Anna Chruściel zorganizowała spotkanie dla rodziców "Ustrzec dziecko, alkohol, narkotyki", na którym odbyła się prezentacja wyników programu profilaktycznego "Debata". Rodzice otrzymali ulotki i materiały instruktażowe.