Turniejada klas I-III Drukuj

 

   Dnia 6 czerwca w naszej szkole odbyła się Turniejada klas I-III. W zawodach wzięło udział dziewięć płockich szkół. Najmłodsi rywalizowali w czterech konkurencjach. Po dwie konkurencje były rozgrywane oddzielnie dla klas pierwszych, drugich i trzecich, zaś ostatnie dwie konkurencje wykonywał cały zespół z danej szkoły. Zespoły składały się z trzech dziewczynek i trzech chłopców z każdego oddziału klasowego. Wśród wszystkich konkurencji najbardziej widowiskową i najzabawniejszą był „Kot w butach”, gdzie uczestnicy ubrani w kalosze dużego rozmiaru musieli jak najszybciej pokonać wyznaczoną trasę.

   Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce, ustępując jedynie miejsca uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 21. Szkołę reprezentowali: uczniowie klas pierwszych w składzie: J. Wojtycka, A. Cichecka, H. Berlińska, F. Lipiński, N. Dudziak, I. Tudela, M. Rosiak; drugich: N. Brząkalska, O. Borycka, K. Bachurska, B. Antoszem, D. Kwiecień, K. Wakuła, Krzyżanowski; trzecich: J. Wiśniewska, W. Klugiewicz, N. Woja, F. Waśkiewicz, D. Królak, D. Sztuczka. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego.
 
           Gratulujemy najmłodszym uczniom naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów nie tylko sportowych.