Trzymaj formę! Drukuj

W holu głównym możemy podziwiać wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas szóstych w ramach programu "Trzymaj Formę".

Program ma na celu kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. O właściwej diecie uczestnicy programu rozmawiali w maju z nauczycielkami przyrody oraz z dietetykiem panią mgr Agnieszką Kisielewską. Teraz zachęcają wszystkich do uprawiania sportu. Swoje prace plastyczne poświęcili ulubionym dyscyplinom sportowym. Pamiętajcie! "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH". Jedzcie zdrowo, a więc kolorowo i bądźcie aktywni ruchowo.

Koordynatorem programu w naszej szkole jest Pani Agnieszka Kochanowska- Matuszewska.